Τρίτη, 29 Απριλίου 2014

Ο συνδυασμός του Θ.Κασόλα για το Δήμο Θέρμου


κασολας
Ανακοινώθηκε η σύνθεση του συνδυασμού «Αξιοπιστία και Προοπτική για το δήμο Θέρμου», του οποίου ηγείται ο κ. Θόδωρος Κασόλας 
Η σχετική ανακοίνωση και η σύνθεση του ψηφοδελτίου έχουν ως εξής:
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
Ο Συνδυασμός μας, μία δυναμική ομάδα ανθρώπων αποτελούμενη από έμπειρα στελέχη, έγκριτους επιστήμονες, καταξιωμένους επαγγελματίες, πετυχημένους παραγωγούς και υπαλλήλους, πλαισιωμένη από νέους ανθρώπους με ανησυχίες, προβληματισμούς και οράματα, γνώσεις, εργατικότητα και προπάντων απαλλαγμένη από κομματικές εξαρτήσεις, στρεβλώσεις και αγκυλώσεις, κυρίως όμως με αναμφισβήτητες ικανότητες και διάθεση για ανιδιοτελή προσφορά στρατεύεται στον αγώνα για τα κοινά του Δήμου Θέρμου.
Σε συνεργασία με τους φορείς του τόπου, τους συλλόγους, τον κάθε πολίτη και ιδιαίτερα με την ενεργοποίηση των νέων στοχεύουμε ν’ αναδείξουμε και να επιλύσουμε τα ποικίλα προβλήματα που σχετίζονται με:
την οικονομική δυσπραγία και την ανεργία ιδιαίτερα των νέων.
τη βελτίωση των υπηρεσιών που αφορούν την ποιότητα ζωής των πολιτών ,το περιβάλλον, την υγεία, την πρόνοια, την παιδεία ,τον αθλητισμό.
Μέριμνα για τη συντήρηση, βελτίωση και ολόκληρωση των οδικών αξόνων.
Την εξεύρεση οικονομικών πόρων για μελέτες, επενδύσεις και αναπτυξιακά προγράμματα στην πρωτογενή και δευτερογενή παραγωγή, στον τουρισμό και ιδιαίτερα στη γνώση και ανάδειξη του πολιτιστικού αποθέματος του τόπου μας.
ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ : ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΘΕΡΜΟΥ
Κασόλας Θεόδωρος του Αλεξάνδρου
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
Ενιαία Εκλογική Περιφέρεια Δήμου Θέρμου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι)
1. Αθανασάκη Βασιλεία (Βάσω) του Κωνσταντίνου
2. Αναγνωστάκης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
3. Αναγνωστόπουλος Λάμπρος του Κωνσταντίνου
4. Ανδρεόπουλος Βασίλειος του Ιωάννη
5. Αυγέρη Παναγιώτα του Ανδρέα
6. Βάιος Ιωάννης του Οδυσσέα
7. Βλάχος Σίμος του Σπυρίδωνα
8. Δάλλας Δημήτριος του Νικολάου
9. Δεληγιάννης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
10. Καλαντζή Σοφία του Κωνσταντίνου
11. Καραθάνος Γεώργιος του Ιωάννη
12. Καραχάλιος Σπυρίδων του Αλέκου
13. Καρβούνη Άννα του Γεωργίου
14. Κατσαρός Αριστείδης του Γεωργίου
15. Καφρίτσας Πέτρος του Γεωργίου
16. Κόκκοτος Δημήτριος του Νικολάου
17. Κουκιάς Γεώργιος του Χρήστου
18. Λάμπος Παναγιώτης του Βασιλείου
19. Μαραγιάννης Απόστολος του Κοσμά
20. Μπισμπίκης Νικόλαος του Βασιλείου
21. Μπίστα Σοφία – Νεκταρία του Κωνσταντίνου
22. Μυλωνάς Χρήστος του Ιωάννη
23. Παπαγεωργίου Αθηνά του Γεωργίου
24. Παπασημάκη Καλλιρόη του Δημητρίου
25. Πολύχρονος Πέτρος του Γεωργίου
26. Σαγώνας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
27. Σαγώνας Νικόλαος του Χρήστου
28. Στάμου Σοφία του Χριστόφορου
29. Τριανταφύλλης Απόστολος του Βασιλείου
30. Χολέβα Βασιλική του Νικολάου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΡΙΚΟΥ
1. Χαρακίδας Μιλτιάδης του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
1. Μπαλαμάτσης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
2. Ρεπάνη – Καμποσιώρα Χριστίνα του Νικολάου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΠΕΤΡΑΣ
1. Γκουρνέλος Ιωάννης του Αθανασίου
2. Μπαμπάτσικου Μαρία του Αποστόλου
3. Χρυσούλης Δημήτριος του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΒΡΑΚΙΑΣ
1. Μπαμπάτσικου Αγλαΐα του Χρήστου
2. Πυρπύλης Νικόλαος του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
1. Αρβανίτη Μαρία του Βασιλείου (συζ. Βασιλείου Λάμπου)
2. Δημητρακάκης Σπυρίδων του Κωνσταντίνου
3. Καραδήμας Διονύσιος του Ιωάννη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΗΓΑΔΙΟΥ
1. Καραγεώργος Ιωάννης του Βασιλείου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΑΚΙΟΥ
1. Κουρελής Κωνσταντίνος του Νικολάου
2. Λάμπος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΛΑΤΑΝΟΥ
1. Βέλλιος Νικόλαος του Βασιλείου
2. Κυρίτσης Ιωάννης του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΩΝΟΣ
1. Γεωργίου Αρτεμησία του Χρήστου
2. Καστανάς Βασίλειος του Λάμπρου
3. Κούκος Χρήστος του Ανδρέα
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΜΟΥ
1. Καφρίτσας Αθανάσιος του Νικολάου
2. Λαγιόπουλος Ιωάννης του Χρήστου
3. Λυμπέρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
4. Φέρρα Βασιλική του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΥΔΙΟΥ
1. Δημοπούλου Ελευθερία του Αλεξάνδρου
2. Μπαλαφούτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
3. Πλαστράς Κωνσταντίνος του Βασιλείου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ
1. Μάμμαλη – Τηλυγάδα Πολυνίκη του Αθανασίου
2. Μητροκόντης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟΒΡΥΣΗΣ
1. Λιανός Χρήστος του Κωνσταντίνου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΙΣΚΗΣ
1. Αρκάδας Σπυρίδων του Χρήστου
2. Καρβούνης Χρήστος του Ιωάννη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΥ
1. Χριστόπουλος Βασίλειος του Αθανασίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΤΕΑΣ
1. Ευαγγελή Βασιλική του Κωνσταντίνου (συζ. Κων/νου Χ. Καρασούλου)
2. Ζαρκάδας Χρήστος του Νικολάου
3. Μπριάνης Φώτιος του Νικολάου
4. Μωραΐτης Γεώργιος του Ηλία
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΟΧΩΡΙΟΥ
1. Αντωνόπουλος Αναστάσιος του Δημητρίου
2. Στεργίου Ηλίας του Παντελή
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΚΟΥ
1. Ζήση – Τσιτσά Ελένη του Βασιλείου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΧΩΡΙΟΥ
1. Αγρέβη Αριστέα του Νικολάου
2. Δημητρίου Γεώργιος του Θεοδώρου
3. Πύρρου Μαρία του Γεωργίου
4. Ροδάς Λάμπρος του Νικολάου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΑΡΑΛΩΝΩΝ
1. Κυριακή Μιχαλούλα του Γεωργίου
2. Τριανταφύλλου Γεώργιος του Χριστόφορου
3. Τσίγκας Δημήτριος του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ
1. Κουτσούμπας Γεώργιος του Παντελή
Η κοινότητά μας δεν έχει κανένα υποψήφιο στον παραπάνω συνδυασμό.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου